Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli

Adana Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli
Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli

Adana ili uygulama otelleri içerisinde,  “Çukurova” merkez ilçesinde bulunan “Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Adana uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli

Adana Çukurova Nezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Çukurova‘ya bağlı Karslılar  mahallesinde konumlanmıştır ve Adana Çukurova Nezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir.

Uygulama Oteli Seyhan Baraj Gölü manzarasına sahiptir, 24 saat açıktır, istediğiniz her zaman rezervasyon için arayıp ulaşabilirsiniz.

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; tek kişilik odalar,  iki kişilik odalar, üç kişilik odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli Özellikleri

Adana Uygulama Oteli, Çukurova ilçe merkezinde bulunmaktadır. 75 Standart Oda, 12 Suit Oda, ile toplamda  97 oda ve 138 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima (suit odalarda), televizyon, telefon, minibar, kasa, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Evliya Çelebi Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun çok amaçlı salon, balo salonu, kahvaltı salonu, lobi oturma alanları, lobi kafe,  restoran, toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Adana Evliya Çelebi Uygulama Oteli Fotoğrafları

Adana Evliya Çelebi Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Adana Çukurova Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli 2023 konaklama fiyatları ücretleri
Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli 2023 Oda konaklama fiyatları ücretleri

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Karslılar Mahallesi. Süleyman Demirel Bulvarı. No: 32. Çukurova – ADANA

Telefon: (0 322) 233 01 41 – (0 546) 233 01 40

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli Ulaşım

Nezihe Yalvaç Uygulama OteliÇukurova ilçesine bağlı Karslılar mahallesinde yer alır. Adana merkezden ve diğer ilçelerden, Çukurova‘ya yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur. Ayrıca otelin önünden dolmuş ve şehir içi yolcu taşıma otobüsleri geçmektedir.

Adana‘da havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Adana çok ziyaret edilen bir büyükşehir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli Yol Tarifi

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli‘nin, Adana il merkezine uzaklığı 12 km.dir. Çukurova merkeze 3 Km., Seyhan ilçe merkezine 15 km. , Adana Otogarı‘na 11 km., Adana Şakir Paşa Havalimanı‘na 11 Km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Adana Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*