Adile Mermerci Uygulama Oteli

Adile Mermerci Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Zeytinburnu Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Zeytinburnu Adile Mermerci Uygulama Oteli
Adile Mermerci Uygulama Oteli - Zeytinburnu - İstanbul

İstanbul ili uygulama otelleri içerisinde, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Zeytinburnu” ilçesinde bulunan “Adile Mermerci Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı) ,  Zeytinburnu uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Adile Mermerci Uygulama Oteli

Adile Mermerci Uygulama Oteli,  Zeytinburnu Mehmet İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bağlı olarak hizmet vermektedir.

UYGULAMA OTELİ ŞU AN YENİDEN YAPILANDIRMA VE GÜÇLENDİRME AŞAMASINDADIR, BU NEDENLE  REZERVASYON KABUL EDİLMEMEKTEDİR!

Uygulama oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri çift kişilik double yataklı standart oda, iki kişilik iki tek yataklı standart oda ve suit oda şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Adile Mermerci Uygulama Oteli Özellikleri

Adile Mermerci Uygulama Oteli‘ndeki odaların tümünde 24 saat sıcak su, tuvalet banyo , wi-fi kablosuz internet bağlantısı, gardırop, şifonyer, uydu yayını televizyon, klima, mini bar buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere oda servisi hizmeti mevcuttur.

Otelde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca  restoran, toplantı ve konferans salonu, yazlık bahçe dinlenme alanları ile de hizmet vermektedir.

Adile Mermerci Uygulama Oteli Fotoğrafları

Adile Mermerci Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri

UYGULAMA OTELİ ŞU AN YENİDEN YAPILANDIRMA VE GÜÇLENDİRME AŞAMASINDADIR, BU NEDENLE REZERVASYON KABUL EDİLMEMEKTEDİR!

Adile Mermerci Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Mevlevihane Caddesi. No: 28. Merkezefendi – Zeytinburnu– İSTANBUL

Telefon: (0212) 510 87 90

Adile Mermerci Uygulama Oteli Ulaşım

Adile Mermerci Uygulama Oteli, kurum olarak Zeytinburnu M.İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde hizmet vermektedir ve okulun bulunduğu bölge içerisinde yer alır.

E-5 Karayolu üzerinde bulunan Adile Mermerci Uygulama Oteli‘ne ulaşımda,  İstanbul‘un merkez ilçe hatlarından çok sayıda toplu taşıma olanakları mevcuttur. Otel konum olarak, toplu taşıma duraklarına yakın bir noktadadır. Bu sayfanın aşağısında bulunan İETT İstanbul toplu taşıma hatları linkinden, otele gidebileceğiniz toplu taşıma araçları  bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Adile Mermerci Uygulama Oteli Yol Tarifi

Adile Mermerci Uygulama Oteli‘nin Taksim Meydanına uzaklığı 10 km. , Beşiktaş merkeze uzaklığı 15 km., Kadıköy merkeze uzaklığı 20 km.dir. Ayrıca, Arnavutköy’de bulunan İstanbul Havalimanına uzaklığı 46 km. , Esenler Otogarı’na ise 9 km. uzaklıktadır. Normalde bu mesafeler kısa gibi görünse de ulaşım süresi uzayabilir çünkü İstanbul metropolü trafiği çok yoğun bir şehirdir. Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Adile Mermerci Uygulama Oteline yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Ayrıca İETT İstanbul toplu taşıma hatlarından ulaşım bilgilerinasilgiderim.iett.gov.tr

İSTANBUL TRAFİK YOĞUNLUĞU HARİTASI: uym.ibb.gov.tr/yharita6

1 Uygulama Oteli Yorumu

  1. Eylul 26, 2022 aksami ve sonraki gunler icin otelinizde kalmak istiyorum.
    bos yataginiz varmidir? Otel ucreti nedir?
    Lutfen bana bildiriniz. Tesekkurler.

    Serafettin Cabukoglu

    e-mektup: serefc2000@yahoo.com

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*