Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli

Afyonkarahisar Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli
Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli

Afyonkarahisar ili uygulama otelleri içerisinde,  “Afyonkarahisar” merkezinde bulunan “Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Afyonkarahisar uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Afyonkarahisar Uygulama Oteli

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli, Afyonkarahisar‘a bağlı bağlı Ali Çetinkaya  mahallesinde konumlanmıştır ve Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir.

Adana Evliya Çelebi Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik, üç kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli Özellikleri

Adana Uygulama Oteli, Sarıçam ilçe merkezinde bulunmaktadır ve toplamda 16 oda ve 50 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima, televizyon, telefon, minibar, kasa, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, havlu ve bornoz bulunur. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Otel, şehir merkezine 2 km.dir, Park Afyon Alışveriş Merkezi’ne ise yürüyerek rahatça ulaşılabilir.

Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun çok amaçlı salon, Kafeterya, lobi oturma alanları, restoran, toplantı salonu da hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Afyonkarahisar Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Tek Kişilik Oda (Kahvaltı Dahil): 400 TL.

Diğer odalarda Kişibaşı Konaklama: 400 TL. (Kahvaltı dahil)

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Ali Çetinkaya Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No: 6. Merkez – AFYONKARAHİSAR

Telefon: (272) 214 40 45

Afyonkarahisar Uygulama Oteli Ulaşım

Özdilek Uygulama Oteli, merkeze bağlı Ali Çetinkaya mahallesinde yer alır. Afyonkarahisar merkezden ve diğer ilçelerden, uygulama oteline yaz kış sık aralıklarla otobüs ve minibüs ile toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Afyonkarahisar‘da havalimanı yoktur ama Afyon’a uçakla ulaşım sağlamak isteyenler, kente sadece 60 Km. uzaklıkta bulunan Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulunan Zafer Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Zafer Havalimanı Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak’a yakın bir konumda olduğundan bu 3 il arasında aktif kullanılan bir bölgesel havalimanı işlevi görmektedir. Bu yüzden Afyonkarahisar şehir merkezinden Zafer Havalimanı’na otobüs seferleri yapılmaktadır.

Afyonkarahisar‘a ayrıca Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli Yol Tarifi

Afyonkarahisar Uygulama Oteli‘nin, Afyonkarahisar il merkezine uzaklığı sadece 2 km.dir. Afyonkarahisar Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne (Otogar) 14 km., meşhur Afyonkarahisar Kalesi‘ne ise 3 Km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*