Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Alanya Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli - Antalya
Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli - Antalya

Antalya ili uygulama otelleri içerisinde,  “Alanya” ilçesinde bulunan “ Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli ” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Alanya uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli - Alanya
Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli – Alanya

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli, Alanya merkeze 3,5 km mesafede ama denize yakın bir bölgede konumlanmıştır ve Antalya Alanya Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi‘ne bağlı olarak hizmet vermektedir.

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; tek kişilik iki yataklı, iki kişilik double yataklı , üç kişilik odalar ile, dört kişilik standart odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Özellikleri

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli, Alanya ilçe merkezine 3,5 km. uzakta bulunmaktadır. Toplamda 30 oda  kapasitesine sahiptir. Oteldeki odalarda 24 saat sıcak su, tuvalet banyo ,ücretsiz wi-fi kablosuz internet bağlantısı, gardırop, şifonyer, uydu yayını televizyon, merkezi ısıtma sistemi, klima, mini bar buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere 24 saat resepsiyon ve oda servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca  bahçede oturma alanları, lobi oturma ve dinlenme, tv izleme alanları, restoran, toplantı ve konferans salonları da hizmet vermektedir. Denize girmek isteyenler için plaj yürüyüş mesafesindedir.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Alanya’daki bu Uygulama otelinin 2023 konaklama fiyatları, websitesinde henüz yayınlanmamıştır. Güncel fiyatlar ve rezervasyon için lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla otelle doğrudan iletişime geçiniz.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Yasar Doğu Caddesi. No:48. Alanya – ANTALYA

Telefon: (0 242) 514 34 96

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Ulaşım

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli, Alanya ilçe merkezine 3,5 km. uzaklıkta yer alır. Antalya merkezden, Alanya‘ya sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur. Antalya Otogar ve Antalya havaalanına, toplu taşıma olarak otobüs seferleri de mevcuttur.

Alanya Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli Yol Tarifi

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli‘nin, Alanya merkeze uzaklığı 3,5 km.dir.  Antalya merkeze uzaklığı 130 km., İstanbul‘a uzaklığı 820 km., Ankara‘ya uzaklığı 537 km.dir. Ayrıca, Alanya Otogar‘a 6,7 km., Antalya Yeşilköy Havaalanı’na 128 km., Kepez ilçesindeki Antalya Otogar‘a 143 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Meziyet Köseoğlu Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*