Amasya Uygulama Oteli

Amasya Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Amasya Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Amasya Uygulama Oteli
Amasya Uygulama Oteli

Amasya ili uygulama otelleri içerisinde,  “İpekköy” ilçesinde bulunan “Amasya Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Amasya uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Amasya Uygulama Oteli

Amasya Uygulama Oteli, İpekköy‘e bağlı Karaçalılık Mevkii‘nde konumlanmıştır ve Amasya Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir.

Amasya Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik standart çift yataklı veya iki  odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Amasya Uygulama Oteli Özellikleri

Adana Uygulama Oteli, Sarıçam ilçe merkezinde bulunmaktadır. 35 oda ve toplamda 70 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup televizyon, telefon, minibar, wc-duş, 24 saat sıcak su, sabun-şampuan, saç kurutma makinesi, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Amasya Uygulama Oteli Restoranı ve Düğün Salonu
Amasya Uygulama Oteli Restoranı ve Düğün Salonu

Otel, şehir merkezi kalabalığından uzaktadır ama yanı zamanda Amasya merkeze, üniversite ve hastanelere araçla  ortalama 10-15 dakikada kolayca ulaşım sağlanabilecek bir konumdadır.

Amasya Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya da uygun kafe restoran, bahçe, lobi oturma alanları, konferans ve topalntı salonu ile de hizmet vermektedir.

Amasya Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Amasya Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Tek Kişi: 350 TL.

İki Kişi: 500 TL.

Üç Kişi: 650 TL.

Dört Kişi: 800 TL.

AmasyaUygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Amasya – Tokat Karayolu üzeri. Karaçalılık Mevkii. İpekköy /AMASYA

Telefon: (501) 127 57 05

Amasya Uygulama Oteli Ulaşım

Amasya Uygulama Oteli, İpekköy ilçesine bağlı Karaçalılık mevkiisinde yer alır. Amasya merkezden ve İpekköy‘den yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur. Amasya merkezdeki Migros önünden İpekköy’e kalkan minibüsler vardır, onları da kullanabilirsiniz.

Amasya‘da Merzifon Havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz.  Merzifon Havalimanı‘nın Amasya‘ya uzaklığı 42 km.dir. Ayrıca, Amasya çok ziyaret edilen bir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Amasya Uygulama Oteli Yol Tarifi

Amasya Uygulama Oteli‘nin, Amasya il merkezine uzaklığı 10 km.dir. İpekköy ilçe merkezine 1,5 Km., Amasya Devlet Hastanesine 11 km., Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 12 km., Amasya Üniversitesi’ne 8,5 km., Merzifon Havalimanı’na D100/E80 üzerinden 52,1 Km., Samsun Havaalanı’na 160 km.  uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Amasya Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*