Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Gazipaşa Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Binası
Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Binası

Antalya ili uygulama otelleri içerisinde,  “Gazipaşa” ilçesinde bulunan “Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Gazipaşa uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gazipaşa Uygulama Oteli

Antalya Gazipaşa Avukat Kemal Akça Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Gazipaşa‘ya bağlı Pazarcı mahallesinde konumlanmıştır ve Antalya Gazipaşa Av.Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Gazipaşa Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik (iki tek yataklı veya bir çift kişilik yataklı) standart odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Özellikleri

Gazipaşa Uygulama Oteli, Gazipaşa ilçe merkezinde bulunmaktadır. 52 oda ve toplamda 104 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima, uydu televizyon, telefon, minibar, 24 saat sıcaksu,banyoda wc ve duş, saç kurutma makinesi, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Otel, sahile, deniz kenarına yürüme mesafesindedir. kolayca ulaşım sağlanabilecek bir konumdadır.

Gazipaşa Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun restoran, lobi oturma alanları, toplantı ve konferans salonu, teras oturma alanları ile de hizmet vermektedir.

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Otelinde Standart Odalarda güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Tek Kişi: 350 TL.

İki Kişi: 650 TL.

  • Fiyatlara kahvaltı dahildir.
  • 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.
  • 6-11 yaş arası çocuklardan kişibaşı günlük 160 TL. ek ücret alınır.
  • 12 yaş ve üzeri çocuklardan yetişkin kişibaşı konaklama ücreti alınır.

Gazipaşa Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Pazarcı Mahallesi. Dr.Türkan Saylan caddesi. Uğur Mumcu Bulvarı. No: 1. Gazipaşa-ANTALYA

Telefon: (0 242) 572 22 77 – (0 534) 910 33 07

Gazipaşa Uygulama Oteli Ulaşım

Gazipaşa Uygulama Oteli, Gazipaşa ilçesine bağlı Pazarcı mahallesinde yer alır. Antalya merkezden, Alanya ve diğer ilçelerden, Gazipaşa’ya yaz kış sık aralıklarla otobüs, minibüs vb. toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Alanya-Gazipaşa‘da havalimanı olduğundan ilçeye uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz ya da özel aracınızla karayolu ile de yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Gazipaşa Uygulama Oteli Yol Tarifi

Gazipaşa Uygulama Oteli‘nin, Gazipaşa ilçe merkezine uzaklığı 2km., Antalya il merkezine uzaklığı 180 km.dir. Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na 8 km., Yeşilköy Antalya Havaalanı’na 172 km., Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne 4 km. , Gazipaşa Otogar’ına 3 km., Antalya Otogarı’na 180 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Gazipaşa Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*