Antalya Konyaaltı Uygulama Oteli

Konyaaltı Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Konyaaltı Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Konyaaltı Uygulama Oteli - Antalya
Konyaaltı Uygulama Oteli - Antalya

Antalya ili uygulama otelleri içerisinde,  “Konyaaltı” ilçesinde bulunan “Konyaaltı Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Konyaaltı Uygulama Oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Konyaaltı Uygulama Oteli

Konyaaltı Uygulama Oteli Kış Bahçesi Kafeterya
Konyaaltı Uygulama Oteli Kış Bahçesi Kafeterya

Konyaaltı Uygulama Oteli, hem Konyaaltı ilçe merkezine hem de denize yakın bir bölgede konumlanmıştır ve Antalya Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne (M.ZB. TUREM) bağlı olarak hizmet vermektedir. Okul, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılından itibaren proje okulu olmuş ve merkezi sınavla öğrenci alan bir okul olmuştur. Böylece Proje okulu olarak Rixos Otelleri ile proje/protokol okulu haline gelmiştir.

Konyaaltı Uygulama oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; tek kişilik ve iki kişilik odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Konyaaltı Uygulama Oteli Özellikleri

Konyaaltı Uygulama Oteli, küçük bir otel sayılır, Konyaaltı ilçe merkezine çok yakındır ve Konyaaltı Plajı‘na yürüyüş mesafesindedir. Toplamda 24 odaya sahiptir. Oteldeki odalarda sıcak su, tuvalet / duş , ücretsiz wi-fi kablosuz internet bağlantısı, gardırop, şifonyer  bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere  resepsiyon ve oda servisi, temizlik  hizmeti mevcuttur.

Konyaaltı Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca  bahçe alanı, kış bahçesi kafe, restoran, oyun salonu ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Konyaaltı Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Konyaaltı Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Antalya Konyaaltı Uygulama Oteli 2023 Fiyatları Oda Konaklama Ücretleri
Antalya Konyaaltı Uygulama Oteli 2023 Fiyatları Oda Konaklama Ücretleri

Konyaaltı Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Gürsu Mahallesi. 310 Sokak. No:4. Konyaaltı – Antalya

Telefon: (0 242) 229 80 60 – 229 80 64

Konyaaltı Uygulama Oteli Ulaşım

Konyaaltı Uygulama Oteli, Konyaaltı ilçe merkezine sadece 1km. uzaklıktadır. Antalya merkezden, Konyaaltı‘na sık aralıklarla toplu taşıma seferleri ve dolmuş mevcuttur. Antalya Otogar ve Antalya havaalanına, toplu taşıma olarak otobüs seferleri de mevcuttur.

Kemer Uygulama Oteli Yol Tarifi

Konyaaltı Uygulama Oteli‘nin, Konyaaltı merkeze uzaklığı yaklaşık 1 km.dir. Alanya‘ya uzaklığı 143 km., Kemer‘e uzaklığı  35 km., Antalya merkeze uzaklığı 8,5 km., İstanbul‘a uzaklığı 701 km., Ankara‘ya uzaklığı 485 km.dir. Ayrıca,  Antalya Yeşilköy Havaalanı’na 22 km., Kepez ilçesindeki Antalya Otogar‘a 9 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Kemer Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*