Bitlis Ahlat Uygulama Oteli

Ahlat Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Bitlis Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli
Bitlis Ahlat Uygulama Oteli

Bitlis ili uygulama otelleri içerisinde,  “Ahlat” ilçesinde bulunan “Ahlat Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Bitlis uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli

Ahlat Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Ahlat‘a bağlı Erkizan mahallesinde konumlanmıştır ve Ahlat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır ve Van gölü kıyısında konumlanmıştır.

Ahlat Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik standart odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli Özellikleri

Adana Uygulama Oteli, Sarıçam ilçe merkezinde bulunmaktadır. Toplamda iki kişilik standart odalardan oluşan 16 oda ve 33 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima, televizyon, telefon, minibar,  havlu, wc tuvalet duş bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon ve temizlik  hizmeti mevcuttur.

Ahlat Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz açık otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca restoran, Turkuaz kafeterya, bahçede açık oturma ve dinlenme alanları da hizmet vermektedir.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Ahlat Uygulama Oteli 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, en doğru güncel fiyatlar için lütfen uygulama oteli ile iletişime geçiniz.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Erkizan Mahallesi. Devlet Bahçeli Bulvarı. No:57. Ahlat – BİTLİS

Telefon: (0 434) 412 44 36

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli Ulaşım

Ahlat Uygulama Oteli, Ahlat ilçesine bağlı Erkizan mahallesinde yer alır. Bitlis,ten, Ahlat merkezden ve diğer ilçelerden, Van Gölü kıyısında bulunan otelin bulunduğu bölgeye yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Bitlis‘te havalimanı yoktur. Bu ilimize hızlı ulaşmak isteyenler, Van, Batman ve Muş‘taki havaalanlarına uçakla gelerek daha sonra karayolu ile Bitlis‘e geçebilirler. Bitlis‘e Türkiye’nin her yerinden direkt ya da aktarmalı olarak çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Bitlis Ahlat Uygulama Oteli Yol Tarifi

Ahlat Uygulama Oteli‘nin, Bitlis il merkezine uzaklığı 62 km.dir. Ahlat ilçe merkezine 10 Km., Ahlat Devlet  Hastanesine 2,5 km., Ahlat Selçuklu Otogarı’na 1,5 Km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Ahlat Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*