Bolu Mengen Uygulama Oteli

Bolu Mengen Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Mengen Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Bolu Mengen Uygulama Oteli Binası
Bolu Mengen Uygulama Oteli Binası

Bolu ili uygulama otelleri içerisinde,  “Mengen” ilçesinde bulunan “Mengen Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Bolu Mengen uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bolu Mengen Uygulama Oteli

Mengen Uygulama Oteli, Mengen‘e bağlı Türkbeyli mahallesinde konumlanmıştır ve Bolu Mengen Aşçılar  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Mengen Aşçılar Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  tek kişilik, iki kişilik  odalar ile  Suit oda şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Mengen Uygulama Oteli Özellikleri

Mengen Aşçılar Uygulama Oteli, Mengen ilçe merkezinde bulunmaktadır. 10 Standart İki Kişilik Oda (ÇiftKişilik) , 1 Suit Oda, 2 Tek Kişilik Single Oda olmak üzere ile toplamda 13 oda ve 25 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup 24 saat sıcak su, wc-duş, televizyon, telefon, minibar, havlu  bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Mengen Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara  otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet, davet vb. etkinliklerde de kullanılmaya müsait 130 kişilik restoran, lobi oturma alanları, oyun salonu, TV Odası, restoran, toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Bolu Mengen Aşçılar Uygulama Oteli Fotoğrafları

Mengen Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Uygulama oteli 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır

Mengen Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Türkbeyli Mahallesi. Fatih Kılıç Caddesi. No: 20/1. Mengen – BOLU

Telefon: 0 374 356 40 34

Mengen Uygulama Oteli Ulaşım

Mengen Uygulama Oteli, Mengen ilçesine bağlı Türkbeyli mahallesinde yer alır. Bolu merkezden ve diğer ilçelerden, Mengen‘e yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Bolu çok ziyaret edilen bir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Bolu Mengen Uygulama Oteli Yol Tarifi

Mengen Uygulama Oteli‘nin, Bolu il merkezine uzaklığı 45 km.dir. Mengen ilçe merkezine 1,3 km., Mengen Otogarı’na 2 km., Bolu Otogarı’na 72 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Mengen Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*