Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Çorum Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli
Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli

Çorum ili uygulama otelleri içerisinde,  “Çorum” merkezde bulunan “Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Çorum uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli

Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli, Çorum il merkezinde “Bahçelievler” mahallesinde yer alan üniversitenin Meslek Yüksek Okulu kampüsünde bulunur ve  Hitit Üniversitesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel, Hitit Üniversitesi Turizm Fakültesi ile Meslek Yüksekokullarında bulunan Turizm Bölümlerinde öğrenim gören öğrencilere yönelik Mesleki Eğitim Uygulama Merkezi olarak tahsis edilmiştir.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; tek kişilik standart odalar ile iki kişilik (çift kişilik) standart odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Özellikleri

Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli, Çorum merkeze bağlı ” Bahçelievler” mahallesinde bulunmaktadır. Otelde 12 adet tek kişilik iki ayrı yataklı (130×200 cm) standart oda (twinbed room), 2 adet iki kişilik tek büyük yataklı (180x200cm) oda (frenchbed room), 1 adet tek kişilik iki ayrı yataklı (130×200 cm) engelli odası (disabled room) olmak üzere toplamda 15 oda bulunmaktadır.

Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup televizyon, telefon, değerli eşya kasası, merkezi klima, minibar, halı kaplı zemin, banyoda wc tuvalet ve duş, saç kurutma makinesi, havlu, çalışma masası ve çay-kahve seti bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara açık otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca kahvaltı salonu, konferans salonu ve toplantı odası ile de hizmet vermektedir.

Konferans Salonu ve Toplantı Odası Özellikleri:

Uygulama otelinde; 18 kişi kapasiteli bir adet Toplantı Odası bulunmaktadır. Toplantı odasında bir adet Akıllı tahta ve 18 kişilik sınıf düzeninde oturma grubu vardır. Ayrıca, dinlenme bölümünde bulunan alan da toplantı amacıyla kullanabilmektedir.

Bunun yanında, 1.katta bulunan Ethem Erkoç Konferans Salonu (224 kişi kapasiteli) ve giriş kattaki 3 adet derslikte (80er kişi kapasiteli) toplantı ve konferanslar için kullanılmaktadır.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Fotoğrafları

 • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

1- Hitit Üniversitesi 

 1. a) Hitit Üniversitesi  bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy  ve üstsoyları,
 2. b) Hitit Üniversitesinin eğitim-araştırma faaliyetlerine katılmak veya resmi temaslarda bulunmak üzere kısa süreli olarak gelen araştırmacılar, yabancı   uyruklu öğretim elemanları,  misafirler  ve ziyaretçiler,
 3. c) Hitit Üniversitesi Üst Yönetimi tarafından uygun görülen  diğer ziyaretçiler,
 4. d) Hitit Üniversitesi Öğrencileri ve aileleri

Tek Kişilik Oda Fiyatı: 450 TL.

İki Kişilik Oda Fiyatı: 600 TL.

Çocuk Fiyatı ((01.01.2018-01.01.2021 tarihleri arasında doğanlar) : 150 TL.

2 – Diğer Üniversiteler ve Kamu Personeli ile eşleri, çocukları,  altsoy ve üstsoyları

Tek Kişilik Oda Fiyatı: 720 TL.

İki Kişilik Oda Fiyatı: 950 TL.

Çocuk Fiyatı ((01.01.2018-01.01.2021 tarihleri arasında doğanlar) : 240 TL.

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • 02.01.2021 tarihinden sonra doğan çocuklar ücretsiz olarak konaklatılır.
 • Bu fiyatlar bir  günlük olup, set menü sabah kahvaltısı dâhildir.
 • %2 Konaklama Vergisi yukarıdaki fiyatlara dahil olarak hesaplanmıştır.
 • Odalara ilave yatak/ek yatak konulmamaktadır.
 • Otelimizde konaklayan misafirlerimiz, giriş katında bulunan Kafeteryayı ve Kampüs içerisinde bulunan Kantini kullanabilirler.

 Misafirler Tarafından Resepsiyon Görevlisine İbraz Edilmesi Gereken Belgeler:

 1. a) Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/geçerli pasaport
 2. b) Kurum kimlik kartı (Kamu Personeli),
 3. c) Görevlendirme belgesi  (varsa),
 4. d) Beraberinde eşi olanların eşlerine ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/geçerli pasaport veya evlenme cüzdanı ve bakmakla yükümlü oldukları çocuklarına ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı.

Uygulama Otelinden Yararlanabilecek Kişiler

 1. a) Hitit Üniversitesi bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları,
 2. b) Hitit Üniversitesinin eğitim-araştırma faaliyetlerine katılmak veya resmi temaslarda bulunmak üzere kısa süreli olarak gelen araştırmacılar, yabancı uyruklu öğretim elemanları, misafirler ve ziyaretçiler,
 3. c) Tüm kamu personeli ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları,

ç) Rektörlük tarafından uygun görülen diğer ziyaretçiler,

 1. d) Hitit Üniversitesi öğrencileri ve aileleri

Uygulama Otelinde Konaklama Süreleri

 1. a) Kısa süreli geçici görev, seminer, kongre, sportif faaliyetler ve tabii afetler dışında en çok 15 gün yararlanabilir.
 2. b) Genel Sekreterin yazılı izniyle yararlanma süresi doluluk oranına ve önceden planlanmış etkinlikler dikkate alınarak belirli süre uzatılabilir.
 3. c) İkametgahı Çorum belediye sınırları içerisinde olanlar, Genel Sekreterce kabul edilecek geçerli bir mazereti olmadıkça faydalanamazlar.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü. Bahçelievler Mahallesi. Gazi Caddesi. No : 99. ÇORUM

Telefon: (0 364) 222 17 78 – (0 552) 763 39 07

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Ulaşım

Çorum Hitit Uygulama Oteli, merkeze bağlı Bahçelievler mahallesinde yer alır. Çorum merkezden  Bahçelievler MYO Kampüsü bölgesine ve diğer ilçelerden Çorum merkeze, yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Çorum‘da havalimanı yoktur ama kente uçakla gelmek isteyenler , 61,4 km.uzaklıktaki Amasya-Merzifon Havaalanı’na gelip oradan Çorum‘a geçebilirler. Merzifon Havalananı‘ndan Hitit Üniversitesi‘ne servis veya taksi ile yaklaşık 30 dakikada ulaşılabilmektedir. Merzifon Havalananı’na, İstanbul Atatürk Havalananına ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalananı’ndan, Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları ile uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, Çorum çok ziyaret edilen bir  ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Çorum; Ankara’ya 243 km., Samsun’a 175 km., Antalya’ya 783 km., İstanbul’a 614 km. uzaklıktadır.

Uygulama oteline şehir içinden ulaşılmak istenirse, Çorum il merkezinde yer alan Saat Kulesi yanından her 15 dakikada bir hareket eden toplu taşıma araçları ile MYO (Meslek Yüksek Okulu) Kampüsüne ulaşım sağlanabilir. Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli, kampüs içerisindeki ÖSYM Binası 3.Katında bulunmaktadır.

Benzer şekilde; MYO Kampüsü durağından geçen otobüslerle Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsü‘ne (Rektörlük, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Kütüphane ve HÜBTUAM), Fen Edebiyat Fakültesine, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine, Tıp Fakültesine, İlahiyat Fakültesine, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ve Çorum Otogarına ulaşım sağlanabilmektedir.

Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Ulaşım
Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Kampüs İçi Yol Tarifi ve Ulaşım

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli Yol Tarifi

Çorum Hitit Uygulama Oteli‘nin, Çorum il merkezine uzaklığı 1,8 km.dir. Çorum Otobüs Terminali’ne 6 km., AmasyaMerzifon Havaalanı‘na 61,4 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Çorum Hitit Üniversitesi Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*