Çorum Hitit Uygulama Oteli

Çorum Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Çorum Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Çorum Hitit Uygulama Oteli
Çorum Hitit Uygulama Oteli

Çorum ili uygulama otelleri içerisinde,  “Çorum” merkezde bulunan “Çorum Hitit Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Çorum uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çorum Hitit Uygulama Oteli

Hitit Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, merkeze bağlı Buharaevler mahallesinde konumlanmıştır ve Çorum Hitit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Çorum Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik (çift kişilik) standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Çorum Hitit Uygulama Oteli Özellikleri

Hitit Uygulama Oteli, Çorum il merkezinde Ankara-Samsun çevre yolu üzerinde bulunmaktadır. Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup ısıtma sistemi, televizyon, telefon, minibar, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Çorum Hitit Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara açık otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun çok amaçlı salon restoran, bahçede yine etkinliklerde de kullanılabilecek geniş bir alan, lobi oturma alanları da hizmet vermektedir.

Çorum Hitit Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Çorum Hitit Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Standart Oda 1 Kişi: 600 TL.

Standart Oda 2 Kişi: 1100 TL.

Suit Oda 1 Kişi: 850 TL.

Suit Oda 2 Kişi: 1200 TL.

Suit Oda 3 Kişi: 1650 TL.

Suit Oda 4 Kişi: 2000 TL.

Suit Oda Balayı: 2250 TL.

Çorum Hitit Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Buharaevler Mahallesi. 8.sokak. No: 8. Merkez – ÇORUM

Telefon: (0 364) 226 10 10

Çorum Hitit Uygulama Oteli Ulaşım

Çorum Hitit Uygulama Oteli, merkeze bağlı Buharaevler mahallesinde yer alır. Çorum merkezden  Buharaevler bölgesine ve diğer ilçelerden Çorum merkeze, yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Çorum‘da havalimanı yoktur ama kente uçakla gelmek isteyenler , 60 km. uzaklıktaki Amasya-Merzifon Havaalanı’na gelip oradan Çorum‘a geçebilirler. Merzifon Havalananı‘na, İstanbul Atatürk Havalananına ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalananı’ndan, Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları ile uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, Çorum çok ziyaret edilen bir  ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Çorum;  Ankara’ya 243 km, Samsun’a 175 km, Antalya’ya 783 km, İstanbul’a 614 km mesafededir.

Uygulama oteline, Samsun-Ankara çevre yolu üzerinden Buharaevler veya Binevler Kavşağından dönüş yaparak ulaşılmaktadır.

Çorum Hitit Uygulama Oteli Yol Tarifi

Çorum Hitit Uygulama Oteli‘nin, Çorum il merkezine uzaklığı 4 km.dir. Çorum Otobüs Terminali’ne 5 km., Amasya-Merzifon Havaalanı’na 60 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Çorum Hitit Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*