Edirne Trakya Üniversitesi Enez Kampı – Enez Uygulama Oteli

Trakya Üniversitesi Enez Kampı Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Enez Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Trakya Üniversitesi Enez Kampı
Trakya Üniversitesi Enez Kampı

Edirne ili uygulama otelleri içerisinde, il merkezinde bulunan “ Edirne Trakya Üniversitesi Enez Kampı – Enez Uygulama Oteli ” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Enez uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Trakya Üniversitesi Enez Kampı

Trakya Üniversitesi Enez Uygulama Oteli, Enez ilçesine bağlı Gazi Ömerbey mahallesinde konumlanmıştır ve Trakya Üniversitesi Rektörlüğü‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir.  Daha çok, Trakya Üniversitesi Enez Kampı olarak bilinir. Kamp, denize sıfır konumdadır ve önünde kendi plajı vardır.

Enez Kampı, yaz sezonunda 25 adet bungalov ev ile günlük ve dönemsel olarak tatil yapmak isteyen Trakya Üniversitesi mensuplarına (çalışan, emekli, öğrenci), kamu görevlilerine ve kamu dışından gelen diğer misafirlere sezonluk olarak tatil olanağı sağlanmaktadır.

Trakya üniversitesi Enez Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Kamptaki oda tipleri;  2-4 kişilik yazlık bungalov evler şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Edirne Trakya Üniversitesi Enez Kampı Özellikleri

Enez Kampı, mini verandalı 25 adet bungalov evden oluşur ve denize sıfırdır. Odalarda standart olarak   klima, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, saç kurutma makinesi, havlu,  banyoda wc tuvalet ve duş, mutfak tezgahı ve su ısıtıcı bulunur. Kamptaki bungalo ev fiyatları, aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere ütü, çamaşırhane, plajda şemsiye ve şezlong hizmeti mevcuttur.

Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara, otelin açık alanında otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca denize sıfır özel plaj, plajda şemsiye ve şezlonglar, yarı açık büyük bir yemek alanı, çay bahçesi ve kafeterya, çocuk bahçesi, giyinme-soyunma kabinleri de hizmet vermektedir.

Trakya Üniversitesi Enez Kampı Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Enez Kampı Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Bu yılın fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel fiyatlar ve rezervasyon için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Trakya Üniversitesi Enez Kampı İletişim Bilgileri

Adres: Gaziömerbey Mahallesi. Atatürk Caddesi. 24 Nolu Sokak. No:3/A. Enez – EDİRNE

Telefon: (0 284) 223 10 93

Edirne Trakya Üniversitesi Enez Kampı Ulaşım

T.Ü. Enez Kampı, Enez‘e bağlı Gazi Ömerbey mahallesinde yer alır. Enez merkezden kamp alanına toplu taşıma seferleri mevcuttur. Ayrıca, Edirne merkezden ve diğer ilçelerden de Enez‘e otobüs seferleri mevcuttur.

Edirne‘de havalimanı yoktur, Uçakla gelmek isteyenler, Tekirdağ Çorlu Havaalanı‘na geldikten sonra karayolu ile Edirne‘ye ve Enez‘e ulaşım sağlayabilirler. Tekirdağ – Çorlu arası 15 km., Tekirdağ-Enez arası ise 207 km.dir ve Çorlu Atatürk Havalimanı‘na şimdilik sadece Ankara‘dan uçak seferi yapılmaktadır.  Ayrıca, Edirne çok ziyaret edilen bir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Edirne Trakya Üniversitesi Enez Kampı Yol Tarifi

Trakya Üniversitesi Enez Kampı‘nın, Edirne il merkezine uzaklığı 176 km., Enez ilçe merkezine uzaklığı ise 5 km.dir. Enez ilçe Devlet Hastanesi’ne 7 km., Çorlu Havalimanı’na 207 km., Enez Otogarı‘na 5,5 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Trakya Üniversitesi Enez Kampı yol tarifi ve harita için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*