Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli

Gaziantep Üniversitesi Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Gaziantep Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli
Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli

Gaziantep ili uygulama otelleri içerisinde,  “Şahinbey” merkez ilçesinde bulunan “Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Gaziantep uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli, Şahinbey‘a bağlı Yamaçtepe mahallesinde konumlanmıştır ve Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir.  Şehre yakın ama şehrin dışında, doğa ile bütünleşmiş bir alanda konumlanmış olan uygulama oteli, üniversitenin meslek yüksekokullarında öğrenim gören öğrencilere uygulamalı meslek becerisi kazandırırken aynı zamanda misafirlerini ev konforunda ağırlamaktadır.

Turizm Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; standart çift kişilik odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli Özellikleri

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli, Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. 63 Standart Oda  kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup ısıtma sistemi, televizyon, telefon, minibar, saç kurutma makinesi, havlu, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, masa, sandalye, çay-kahve seti bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Turizm Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, nikah, kına, doğum günü, yıldönümü, sünnet, davet. özel gün vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun 150 kişilik ve 300 kişilik 2 adet çok amaçlı salon ve restoran, lobi oturma alanları ile de hizmet vermektedir.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

* 2024 oda fiyatları henüz yayınlanmamıştır. Rezervasyon ve güncel fiyatlar için lütfen otel ile iletişime geçiniz.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Yamaçtepe Mahallesi. Mahmut Tevfik Atay Bulvarı. No:8. (Hayvanat Bahçesi Girişi). Burç Yolu 1.km. Şahinbey – GAZİANTEP

Telefon: (0 530) 382 53 53 –  (0 505) 382 53 55 – (0 442) 360 90 45

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli Ulaşım

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli, Şahinbey ilçesine bağlı Yamaçtepe mahallesinde yer alır. Gaziantep merkezden ve diğer ilçelerden, Şahinbey‘e yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur. Otelin bulunduğu bölgeye ise; şehir içi işleyen otobüsler, dolmuşlar ve taksi ile ulaşım sağlanabilir.

Gaziantep‘te havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Gaziantep çok ziyaret edilen bir büyükşehir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli Yol Tarifi

Uygulama Oteli‘nin, Gaziantep  il merkezine uzaklığı 9 km.dir. Gaziantep Üniversitesi’ne 1 Km., Gaziantep Otogarı’na 16 km., Gaziantep Havalimanı’na 26 Km., Gaziantep Üniversitesi’ne 2,7 km., Gaziantep Şehir Hastanesi’ne 13 km., Gaziantep Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’ne 17 km., Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne 10 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*