İzmir Konak Alsancak Uygulama Oteli

Konak Alsancak Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, İzmir Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Konak Alsancak Uygulama Oteli - İzmir
Konak Alsancak Uygulama Oteli - İzmir

İzmir ili uygulama otelleri içerisinde,  “Konak” ilçesinde “Alsancak” semtinde bulunan “Konak Alsancak Uygulama Oteli” fiyatları (2024  yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Alsancak İzmir uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Alsancak Konak Uygulama Oteli

Konak Alsancak Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Konak ilçesine bağlı Alsancak bölgesinde  konumlanmıştır ve Alsancak Nevvar – Salih İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Alsancak Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik standart odalar, Kral Dairesi ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Alsancak Uygulama Oteli Özellikleri

Alsancak Uygulama Oteli, Konak ilçe merkezine 4 km. mesafede “Mimar Sinan” mahallesinde  bulunmaktadır. Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup ayrıca klima, televizyon, telefon, minibar, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, saç kurutma makinesi, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur. Otel, yaz-kış açıktır.

Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara otopark hizmeti verilmektedir.

Konak Alsancak Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Konak Alsancak Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Otelin 2024 yılı konaklama fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel fiyatlar için lütfen otel ile iletişime geçiniz.

Alsancak Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Mahallesi. 1434.Sokak No:12. Alsancak – Konak – İZMİR

Telefon:  (0 232) 339 83 73

Konak Alsancak Uygulama Oteli Ulaşım

Alsancak Uygulama Oteli, Konak ilçesine bağlı Mimar Sinan mahallesinde yer alır. Alsancak bölgesi, İzmir Fuarı’nın da yapıldığı fuar alanının burada olması, İzmir‘in merkezinde  olması, tarihi binaları ve Kordon’daki ve Kordon’a çıkan sokaklardaki çok sayıda oteller, restoranlar ve eğlence yerlerini barındırması nedeniyle İzmir‘in en çok ziyaret edilen ilçelerinden biridir.

İzmir  merkezden ve diğer ilçelerden, Alsancak’a yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri ve Konak-Alsancak arası taksi dolmuş seferleri mevcuttur. Alsancak – Halkapınar yönüne giden Tramvay önünden geçmektedir. (ÜNİVERSİTE Durağı)

İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, İzmir en çok ziyaret edilen büyükşehir illerimizden birisi olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Alsancak Konak Uygulama Oteli Yol Tarifi

Alsancak Uygulama Oteli‘nin, İzmir il merkezine uzaklığı 2,2 km.dir. Konak ilçe merkezine ise 4 km. mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 20 km. (D550 Yolu), Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne 8,2 km. , Ege Üniversitesi Kampüsü’ne 9 km., Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’ne 15 km., İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 8 km., Bornova’ya11 km., Balçova’ya 13 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Konak Alsancak Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*