Karesi Balıkesir Uygulama Oteli

Karesi Balıkesir Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Balıkesir Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Balıkesir Uygulama Oteli Binası
Balıkesir Uygulama Oteli Binası

Balıkesir ili uygulama otelleri içerisinde,  “Karesi” ilçesinde bulunan “Balıkesir Karesi Gazi Mustafa Kemal  Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Balıkesir uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Balıkesir Uygulama Oteli

Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Karesi‘ye bağlı Maltepe mahallesinde konumlanmıştır ve Balıkesir Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yanyanadır.

Balıkesir Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik, üç kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Balıkesir Uygulama Oteli Özellikleri

Balıkesir Uygulama Oteli, Karesi ilçe merkezine 19 km., Balıkesir il merkezine 15 km. mesafede sakin bir bölgede konumlanmıştır. Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima, televizyon, telefon, minibar, 24 saat sıcak su, banyoda wc-duş, saç kurutma makinesi, havlu  bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti mevcuttur.

Balıkesir Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca lobi oturma alanları, restoran bar da hizmet vermektedir.

Balıkesir Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Balıkesir Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Tek Kişi: 750 TL.

İki Kişi: 1100 TL.

  • Fiyatlara kahvaltı dahildir.

Balıkesir Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Maltepe Mahallesi. 237.Sokak. No: 12-14 .Karesi – BALIKESİR

Telefon: (0 530) 842 18 81

Balıkesir Uygulama Oteli Ulaşım

Karesi Uygulama Oteli, Karesi ilçesine bağlı Maltepe mahallesinde yer alır. Uzaklık olarak Balıkesir merkeze 15 km.dir ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilir. Ayrıca  Balıkesir’in diğer ilçelerinden, Karesi‘ye yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Balıkesir’de havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz (Altıeylül ilçesindedir). Ayrıca, Balıkesir’e Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Balıkesir Uygulama Oteli Yol Tarifi

Balıkesir Uygulama Oteli‘nin, Karesi ilçe merkezine uzaklığı 19 km.dir. Balıkesir il merkezine 15 km., Balıkesir Merkez Havalimanı’na 8,5 km., Balıkesir Otogarı’na 3,5 km., Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne 8 km., Balıkesir Devlet Hastanesi’ne 3 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Balıkesir Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*