Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli

Melikgazi Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Kayseri Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Melikgazi Uygulama Oteli - Kayseri
Melikgazi Uygulama Oteli - Kayseri

Kayseri ili uygulama otelleri içerisinde,  “Melikgazi” merkez ilçesinde bulunan “Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Kayseri uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kayseri Uygulama Oteli

Kayseri Erciyes Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Melikgazi‘ye bağlı Çorakçılar mahallesinde konumlanmıştır ve Kayseri Melikgazi Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Melikgazi Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  tek kişilik standart odalar, iki kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli Özellikleri

Kayseri Uygulama Oteli, Melikgazi ilçe merkezinde bulunmaktadır. Otel, toplamda 35 oda ve 72 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup klima, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, temizlik  hizmeti mevcuttur.

Melikgazi Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun çok amaçlı restoran ve salonu, kafeterya, lobi oturma alanları, bahçede kameriye oturma alanları, toplantı salonu ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Melikgazi Kayseri Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

ODA DURUMLARI ODA + KAHVALTI (STANDART ODA) ODA + KAHVALTI  (SUİT ODA)
TEK KİŞİ 900,00 TL 1300,00 TL
İKİ KİŞİ 1500,00 TL 2100,00 TL
ÜÇ KİŞİ 1950,00 TL

Not: Sadece 0 – 6 Yaş Çocuklar İçin Ücret Alınmaz. 6-12 Yaş Arası Çocuklar İçin Verilen Odanın Kişi Başı Fiyatının Yarısı Uygulanır.

UYGULAMA OTELİ DİĞER HİZMETLER FİYATLARI
1 OCAK 2024 TARİHİNDEN İTİBAREN

Restaurant (Toplu Organizasyonlarda, Yemeksiz) 10.000 TL + (2.000,00 TL Ekstraya çağrılan öğrenciler için alınır)
Konferans Salonu ve Küçük Toplantı Salonu Yarım Gün: 4.000 TL  Tam Gün: 6.000,00 TL
Yemek Ücretleri Piyasa  Şartlarına ve Rekabet Koşullarına Göre Belirlenecektir.
Coffee Break (Çay-Kahve ve Bardak Su) 105 TL (Kişi Başı)
Coffee Break (Çay-Kahve+Kuru Pasta+Su) 150 TL (Kişi Başı)
Çay Semaveri (120 Bardak) veya 250 Bardak 750,00 TL (250 Bardaklık Semaver: 1250,00 TL)

Not: Toplu Konaklamalarda ve Toplu Yemeklerde Toplantı Salonu ve Küçük Toplantı Salonu Ücretsiz Kullandırılır. (100 Kişi ve Üzeri Sayılarda)

Not: Toplu Yemeklerde Restorant Ücreti Alınmaz.

Kayseri Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Çorakçılar Mahallesi. Sokullu Caddesi. No:48. Melikgazi – Kayseri

Telefon: (0 352) 330 59 01 – (0 536) 591 06 50

Kayseri Uygulama Oteli Ulaşım

Kayseri Uygulama Oteli, Melikgazi ilçesine bağlı Çorakçılar mahallesinde yer alır. Kayseri merkezden ve diğer ilçelerden, Melikgazi‘ye yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Kayseri‘de, Kayseri Erkilet Havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Kayseri çok ziyaret edilen bir büyükşehir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Kayseri Melikgazi Uygulama Oteli Yol Tarifi

Melikgazi Uygulama Oteli‘nin, Kayseri il merkezine uzaklığı 1,8 km.dir. Erciyes Kayak Merkezi’ne 38 km., Kayseri Erciyes Üniversitesi’ne 7,5 km., Kayseri Havalimanı’na 15 km., Kayseri Otogar’ına 8 km., Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6,5 km., Kayseri Şehir Hastanesi’ne 11 km., Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne 4 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Melikgazi Kayseri Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*