Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Nevşehir Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Kapadokya Uygulama Oteli - Nevşehir
Kapadokya Uygulama Oteli - Nevşehir

Nevşehir ili uygulama otelleri içerisinde, Nevşehir merkezde bulunan “Kapadokya Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Kapadokya Nevşehir  Uygulama Oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kapadokya Uygulama Oteli

Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, merkeze bağlı 350 Evler mahallesinde konumlanmıştır ve Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Nevşehir Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik, üç kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Özellikleri

Kapadokya Uygulama Oteli, Nevşehir il merkezinde bulunmaktadır. 34 Standart Oda ve toplamda 68 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup merkezi ısınma sistemi, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, oda servisi, uyandırma servisi, temizlik  hizmeti mevcuttur.

Nevşehir Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun 200 kişilik restoran ve salonu, oturma ve dinlenme salonu, lobi oturma alanları, restoran, 288 kişi kapasiteye sahip toplantı ve konferans salonu da (kablosuz internet, projeksiyon cihazı, mikrofon, ses sistemi) hizmet vermektedir.

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Tek Kişilik Oda (Kahvaltı Dahil) :700 TL. (Single Room-Bed&Breakfast)

İki Kişilik Oda (Kahvaltı Dahil) :1300 TL. (Double Room- Bed&Breakfast)

Üç Kişilik Oda (Kahvaltı Dahil) :1800 TL. (Triple Room- Bed&Breakfast)

Dört Kişilik Oda (Kahvaltı Dahil) :2200 TL. (Quad Room- Bed&Breakfast)

* Fiyatlara KDV Dâhildir.

* Ücretler Peşin Tahsil Edilir.

NOT: Fiyatlar, 01/04/2024 tarihinden itibaren geçerlidir.

Kapadokya Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: 350 Evler Mahallesi. Ali Dirikoç Bulvarı. Yeni Niğde Yolu. No:13. Merkez – Nevşehir

Telefon: (0 384) 213 45 53 – 213 45 87

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Ulaşım

Kapadokya Uygulama Oteli, Nevşehir merkeze bağlı “350 Evler” mahallesinde yer alır. Otel, Nevşehir merkeze 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Diğer ilçelerden de, Nevşehir‘e  sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Nevşehir‘de Kapadokya Havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Nevşehir, Kapadokya bölgesinde kalan tarihi ve turistik yerleri nedeniyle çok ziyaret edilen bir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli Yol Tarifi

Kapadokya Uygulama Oteli‘nin, Nevşehir il merkezine uzaklığı 800 metredir. Kapadokya Havalimanı’na 30 km., Nevşehir Otobüs Terminali’ne 6,6 km., Ürgüp’e 20 km., Göreme’ye 12 km., Derinkuyu’ya 28,5 km., Nevşehir Devlet Hastanesi’ne 4,4 km., Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ne 7,5 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Nevşehir Kapadokya Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*