Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli

Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Kadirli Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli Binası
Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli Binası

Osmaniye ili uygulama otelleri içerisinde,  “Kadirli”  ilçesinde bulunan “Kadirli Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Kadirli Osmaniye  uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli

Kadirli Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Kadirli‘ye bağlı Şehit Vedat Kocadallı mahallesinde konumlanmıştır ve Osmaniye Kadirli Ahmet Topaloğlu  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Kadirli Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; iki (çift) kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Kadirli Uygulama Oteli Özellikleri

Kadirli Turizm Otelcilik Uygulama Oteli, Kadirli ilçe merkezine yakın bir konumda  bulunmaktadır. Otel,  toplamda 30 oda ve 62 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup merkezi ısınma sistemi, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, temizlik  hizmeti mevcuttur.

Kadirli Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun restoran ve salonu, kafeterya, lobide geniş oturma alanları, toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Kadirli Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Kadirli Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Otele dair 2024 konaklama fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel fiyatlar için lütfen otel ile iletişime geçiniz.

Kadirli Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Şehit Vedat Kocadallı Mahallesi. Akşemsettin Caddesi. No:93/A/B/C. Kadirli -Osmaniye

Telefon: (0 328) 718 37 37

Kadirli Uygulama Oteli Ulaşım

Kadirli Turizm Otelcilik Uygulama Oteli, Kadirli ilçesine bağlı Şehit Vedat Kocadallı mahallesinde yer alır. Osmaniye merkezden ve diğer ilçelerden, Kadirli‘ye yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Osmaniye‘de havalimanı yoktur, en yakın Havalimanı Adana Şakirpaşa Havalimanı‘dır (108 km.) ve kente uçakla ulaşım sağlamak isteyenler genelde bu havaalanını kullanırlar. Ayrıca, Osmaniye karayolu ile de çok ziyaret edilen bir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Kadirli Uygulama Oteli Yol Tarifi

Kadirli Uygulama Oteli‘nin, Osmaniye il merkezine uzaklığı 43,8 km., Kadirli ilçe merkezine 3 km.dir. Korkut Ata Üniversitesi Kadirli Meslek Yüksekokulu’na 5,6 km., Kadirli Devlet Hastanesi’ne 3 km., Kadirli Yeni Otogar’a 1,7 km., Osmaniye Otogarı’na 40 km., Adana Şakirpaşa Havalimanı’na 108 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Osmaniye Kadirli Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*