Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli

Şanlıurfa Evliya Çelebi Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Şanlıurfa Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli -Evliya Çelebi Uygulama Oteli
Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli -Evliya Çelebi Uygulama Oteli

Şanlıurfa ili uygulama otelleri içerisinde,  “Karaköprü” ilçesinde bulunan “Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Karaköprü Şanlıurfa uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Karaköprü Uygulama Oteli

Şanlıurfa Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Karaköprü‘ye bağlı Doğukent mahallesinde konumlanmıştır ve Şanlıurfa Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yanyanadır.

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri; tek kişilik , iki kişilik , üç kişilik ve dört kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli Özellikleri

Şanlıurfa Evliya Çelebi Uygulama Oteli, Karaköprü ilçesinde bulunmaktadır. Otel 30 oda ve toplamda 90 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, temizlik  hizmeti mevcuttur.

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun restoran ve salonu, teras alanı, lobi ve otel içi oturma alanları, toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli 2024 Fiyatları
Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli 2024 Fiyatları

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Doğukent Mahallesi. 1145. Sokak. No:5. Karaköprü – ŞANLIURFA

Telefon: (0 414) 347 09 27 – (0 531) 012 18 63

Şanlıurfa Karaköprü Uygulama Oteli Ulaşım

Karaköprü Uygulama Oteli, Karaköprü ilçesine bağlı Doğukent mahallesinde yer alır. Şanlıurfa merkezden ve diğer ilçelerden, Karaköprü‘ye yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

  • Şanlıurfa Merkez ve Karaköprü Merkez arasında çalışan 71 ve 78 nolu otobüs hatları, uygulama otelinin önünden geçmektedir.

Şanlıurfa‘da GAP Havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. GAP Havaalanının, uygulama oteline uzaklığı 34,2 km.dir. Ayrıca, Şanlıurfa çok ziyaret edilen bir büyükşehir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Karaköprü Uygulama Oteli Yol Tarifi

Şanlıurfa Karaköprü Evliya Çelebi Uygulama Oteli‘nin, Şanlıurfa il merkezine uzaklığı 5,5 km.dir.  Şanlıurfa GAP Havalimanı 34,2 km., Şanlıurfa Otogarı 3 km., Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi 8,4 km., Balıklıgöl 9 km., Göbeklitepe Ören Yeri 20 km., Tales Matematik Müzesi’ne 6 km., Reji Kilisesi’ne 8,1 km., Karahantepe Neolitik Alanı’na 56 km., Şanlıurfa Şehir Hastanesi’ne 6 km., Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine 4 km., Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi’ne  8,2 km, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Valiliği’ne 6,5 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Şanlıurfa Evliya Çelebi Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*