Silivri Uygulama Oteli

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Silivri Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Silivri Uygulama Oteli
Silivri Uygulama Oteli

İstanbul ili uygulama otelleri içerisinde, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Silivri” ilçesinde bulunan “Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli” fiyatları (2023 yılı), Silivri Uygulama Oteli fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Silivri Uygulama Oteli

Silivri Uygulama Oteli - İstanbul
Silivri Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli Genel Görünüm

Silivri Uygulama OteliSelimpaşa Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Uygulama oteli kısmı 2009 yılında hizmet vermeye başlamıştır ve otelde bulunan tüm birimler herkese açıktır. Oteldeki tüm hizmetler; idareci, öğretmen ve usta öğretici gözetiminde öğrenciler tarafından yapılmaktadır.

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri çift kişilik double yataklı standart oda, iki kişilik iki tek yataklı standart oda ve suit oda şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Silivri Uygulama Oteli Özellikleri

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli, 4 tanesi Suit Oda olmak üzere toplamda 30 oda kapasitesine sahiptir.  Oteldeki odaların tümünde  24 saat sıcak su, havalandırma sistemi/klima, tuvalet banyo , ücretsiz wi-fi kablosuz internet bağlantısı, gardırop, şifonyer, uydu yayını televizyon, mini bar buzdolabı bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere resepsiyon ve oda servisi, çamaşırhane hizmeti de sunulmaktadır.

Otelde konaklayanlara ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca  bayan kuaförü, erkek berberi, 150 kişi kapasiteli restoran, mutfak, Çamaşırhane, Roof Bar, kahvaltı salonu, toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Silivri Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Standart 2 Tek Yataklı Çift Kişilik Oda: 700 TL.

Suit oda (Çift Kişilik Yatak+2 kişilik koltuk): 900 TL.

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Selimpaşa Merkez Mahallesi. Araptepe Mevkii.3361 Sokak. No:6. Silivri – İSTANBUL

Telefon: (0 212) 723 76 01 – (0 535) 974 44 01

Silivri Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli Ulaşım

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli, Silivri ile Selimpaşa arasında, Araptepe mevkiinde bulunmaktadır. Yenibosna’dan kalkan Silivri Birlik Halk Otobüsleri ile E-5 üzerinde Hamitbey Durağı’nda inip yolun karşı tarafına geçerek otele ulaşabilirsiniz.

Otel ayrıca, Selimpaşa Merkez Mahallesi – Silivri Parkköy dolmuş hattı güzergahında bulunmaktadır.

Silivri Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli Yol Tarifi

Silivri Uygulama Oteli‘nin Silivri ilçe merkezine uzaklığı 6 km., Taksim Meydanına uzaklığı 70,7 km. , Beşiktaş merkeze uzaklığı 73 km., Kadıköy merkeze uzaklığı 82 km.dir. Ayrıca, Arnavutköy’de bulunan İstanbul Havalimanına uzaklığı 60 km. , Esenler Otogarı’na 59 km., Tekirdağ il merkezine ise 77,4 km. uzaklıktadır. Normalde bu mesafeler kısa gibi görünse de ulaşım süresi uzayabilir çünkü İstanbul metropolü trafiği çok yoğun bir şehirdir. Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Selimpaşa Borsa İstanbul Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Ayrıca İETT İstanbul toplu taşıma hatlarından ulaşım bilgilerinasilgiderim.iett.gov.tr

İSTANBUL TRAFİK YOĞUNLUĞU HARİTASI: uym.ibb.gov.tr/yharita6

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*