Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Sinop Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli
Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli

Sinop ili uygulama otelleri içerisinde,  merkezde bulunan “Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Sinop uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli

Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Sinop‘a bağlı Çiftlik Köyü Agcelli Mevkii‘nde konumlanmıştır ve Sinop Merkez Prof.Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Sinop Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik standart odalar, üç kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Suit odalar; yatak odası ve salondan oluşur. Yatak odasında bir çift kişilik yatak, salonda ise 2 adet çekyat/yataklı koltuk bulunur. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Özellikleri

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli, Sinop il merkezine yaklaşık 10,6 km. mesafede bulunmaktadır. 39 Standart Oda ve Suit Oda olmak üzere, toplamda 45 oda ve 112 yatak kapasitesine sahiptir.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup merkezi ısınma sistemi, televizyon, telefon, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş, havlu  bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere 24 saat resepsiyon servisi,  temizlik  hizmeti mevcuttur.

SinopSamsun karayolu üzerine, Sinop girişinde ve anayol kenarında, D100 Karayolu üzerinde, doğa içerisinde sakin bir bölgede konumlanmış olan otel, deniz tatilcilerine de uygundur çünkü denize sadece 200 metre uzaklıkta ve yürüyüş mesafesindedir.

Sinop Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara geniş ve  ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun 80 kişilik restoran ve salonu, lobi oturma alanları, bilardo, oyun ve dinlenme salonu, çocuklar için bahçede satranç alanı, 2 adet bilgisayar laboratuvarı, 100 kişilik toplantı ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Tanıtım Videosu

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

2024 oda fiyatları henüz yayınlanmamıştır, 2023 Yaz Dönemi fiyatları ise şöyledir:

PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  UYGULAMA OTELİ 2023 YILI KONAKLAMA FIYATLARI:

STANDART ODALAR
İKİ KIŞILIK ODA (SINGLE YATAK) : 400 TL (KİŞİ BAŞI) Tek Kişi Kalırsa:600 TL
İKİ KIŞILIK ODA (DOUBLE YATAK) : 400 TL (KİŞİ BAŞI) Tek Kişi Kalırsa:600 TL
ÜÇ KIŞILIK ODA (TRIPLE ROOM) : 400 TL (KİŞİ BAŞI) Tek Kişi Kalırsa:600 TL

 

SUIT ODALAR (ODA FİYATI)  1200 TL (ODA FİYATI)

* Konaklama Harici Kahvaltı: 60 TL.

* İki kişilik oda da tek kişi kalması halinde %50 zamlı ücret alınır.

Açıklamalar :
1- Fiyatlara K.D.V. ve Sabah Kahvaltısı Dahildir.
2- Fiyatlar kişi başı fiyatıdır. Odalar  paylaşımlı  değildir.
3- 7 (Yaş dâhil) Yaşından büyük çocuklar yetişkin ücretine tabidir.
4- 3 – 7 yaş arası çocuklar için %50 indirimlidir.
5- 0 – 3 yaş arası çocuklar ebeveynlerinin yanında ücretsiz konaklama yapabilirler.

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Çiftlik Köyü. Agcelli Mevkii. Agcelli Köy Sokak. No20/1. Merkez – SİNOP

Telefon: (0 368) 284 70 22

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Ulaşım

Sinop Uygulama Oteli, il merkezine bağlı Çiftlik Köyü Agcelli Mevkii‘nde yer alır. Sinop merkezden şehir içi dolmuşlar ve köy dolmuşlarıyla Çiftlik Köyü’ne ve diğer ilçelerden, Sinop’a yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Özel Araçla Ulaşım: Sinop D100 karayolu üzerinde Sinop’a 10,6 km. kala çiftlik tüneli çıkışında kavşaktan sağa girince okul kampüsü görünmektedir. Kampüs yolunda 2. nizamiye kapısı otel girişidir.

Sinop‘ta havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Sinop çok ziyaret edilen bir Karadeniz ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli Yol Tarifi

Necmettin Erbakan Uygulama Oteli‘nin, Sinop il merkezine uzaklığı 10,6 km.dir. Sinop Otogarı’na 7,8 km., Sinop Burnu’na 17,2 km.,  Sinop Tarihi Paşa Tabyalarına 13,8 km., Karakum Plajı’na 14,7 km., Sinop Kalesi’ne 10,8 km., Sinop Devlet Hastanesi’ne 7 km., Sinop Havalimanı’na 8,5 km., Mobil Plajı’na 7,3 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Sinop Necmettin Erbakan Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

Bu Uygulama Oteli için İlk Yorumu Siz Yazın

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*