Gaziantep Şahinbey Şehit Karayılan Uygulama Oteli

Şahinbey Şehit Karayılan Uygulama Oteli Fiyatları, Otel ve Odaların Özellikleri, Gaziantep Uygulama Oteli İletişim, Ulaşım, Yol Tarifi

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli
Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli

Gaziantep ili uygulama otelleri içerisinde,  “Şahinbey” merkez ilçesinde bulunan “Şehit Karayılan Uygulama Oteli” fiyatları (2024 yılı), uygulama otelinin fotoğrafları, adres, telefon, konum ve iletişim bilgileri, Gaziantep uygulama oteli odalarının özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli

Şehit Karayılan Uygulama Oteli, Şahinbey‘e bağlı Çamtepe mahallesinde konumlanmıştır ve Gaziantep Şehit Karayılan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘ne (Turizm Meslek Lisesi olarak da geçer) bağlı olarak  hizmet vermektedir. Otel ve okul yan yanadır.

Şahinbey merkez ilçesindeki Gaziantep Uygulama Oteli hizmetleri, kontenjan uygun olduğu sürece, otelde rezervasyon yaptırmak ve konaklamak isteyen herkese açıktır. Oda tipleri;  iki kişilik, üç kişilik standart odalar ile  Suit odalar şeklindedir. Konaklayacak çiftlerden evlenme cüzdanı istenir.

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli Özellikleri

Şehit Karayılan Uygulama Oteli, Şahinbey ilçe merkezine yakın konumda bulunmaktadır.  Odalarda standart olarak ücretsiz wi-fi internet bağlantısı mevcut olup ısıtma sistemi, televizyon, telefon, minibar, saç kurutma makinesi, havlu, 24 saat sıcak su, banyoda wc tuvalet ve duş bulunur. Oteldeki odaların türlerine göre özellikleri oda fiyatları bölümünde aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca müşterilere resepsiyon servisi, günlük temizlik  hizmeti, çamaşırhane hizmeti mevcuttur.

Şahinbey‘deki Uygulama Oteli‘nde konaklayanlara 25 araçlık otopark hizmeti verilmektedir. Otelde ayrıca düğün, nişan, sünnet, nikah, doğrum günü, kına, davet vb. etkinliklerde de kullanılmaya uygun restoran (kapalı alan ve teras alanı vardır), lobide oturma ve dinlenme TV izleme alanları, otel içi oturma dinlenme alanları, bahçede düğün vb etkinliklere uygun büyük açık alan, Şark Köşesi,  toplantı  ve konferans salonu da hizmet vermektedir.

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli Fotoğrafları

  • Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük hallerini görebilir ve fotoğraf galerisine geçebilirsiniz.

Şehit Karayılan Uygulama Oteli Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

Uygulama Oteli güncel konaklama fiyatları aşağıdadır:

Otelin 2024 yılı oda fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ücretleri için lütfen otel ile iletişime geçiniz.

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Çamtepe Mahallesi. Mahmut Tevfik Atay Bulvarı. Burç Yolu. Burç ormanı Yanı. Pansiyon Blok No: 14/E. İç Kapı NO:1.  Şahinbey – GAZİANTEP

Telefon: (0 342) 425 04 00 – 425 04 02

Şehit Karayılan Uygulama Oteli Ulaşım

Şehit Karayılan Uygulama Oteli, Şahinbey ilçesine bağlı Çamtepe mahallesinde yer alır. Gaziantep  merkezden ve diğer ilçelerden, Şahinbey‘e yaz kış sık aralıklarla toplu taşıma seferleri mevcuttur.

Gaziantep’te havalimanı olduğundan kente uçakla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Gaziantep çok ziyaret edilen bir büyükşehir ilimiz olduğundan, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda şehirlerarası otobüslerle ulaşım seferleri mevcuttur ya da özel aracınızla karayolu ile yolculuk yapabilirsiniz.

Gaziantep Şehit Karayılan Uygulama Oteli Yol Tarifi

Uygulama Oteli‘nin, Gaziantep kent merkezine uzaklığı 3 km.dir. Gaziantep Havalimanı’na 25 km. , Gaziantep Otogarı’na 16 km, Gaziantep Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’ne 22 km., Gaziantep Şehir Hastanesi’ne 12 km., Gaziantep Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne 4 km., Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne 10 km. uzaklıktadır.

Saatli işleriniz veya acil yapmanız gereken şeyler varsa, mutlaka trafik yoğunluğunu, bayram, hafta sonu, sömestre tatili gibi özel günleri ve hava durumunu da dikkate alarak yola çıkmanız tavsiye edilir.

Şehit Karayılan Uygulama Oteli’ne yol tarifi için; BURAYA tıklayınız.

1 Uygulama Oteli Yorumu

  1. Şu aktif olarak Diyarbakır uygulama oteli Üçkuyular teknik ve meslek lisesi uygulama otelinde aşçı olarak çalışmaktayım. Kızım Gaziantep şehir hastanesinde yakında göreve başlayacak. Gaziantep Uygulama Oteli’nde Sürekli kalması için aylık kaç paradır.saygılarımla

Bu Uygulama Oteli İçin Yorumunuzu Paylaşın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz,gizli kalır.


*